Aleja Wilanowska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

mycie posadzki -1

5 posters

Go down

mycie posadzki  -1 Empty mycie posadzki -1

Pisanie  Izabela_126 Wto Lip 21, 2009 3:08 pm

Chciałabym rozpocząć jakis temat, posłuchać opinii innych mieszkańców ale nie bardzo wiem jak to mozna zrobić? Głównie interesuje mnie jutrzejsze mycie posadzki w garażu na -1. Gdzie mamy wyprowadzić samochody skoro nie ma miejsca... przecież nie będziemy jeździć po okolicznych ulicach w czasie sprzątania?

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

mycie posadzki  -1 Empty Re: mycie posadzki -1

Pisanie  Krystyna_52 Sro Lip 22, 2009 12:52 am

U mnie na ogłoszeniu o myciu dopisano"a może za płot!".Tak to już w krótkim czasie zaczynamy odczuwać nieprzemyślane decyzje dla "dobra mieszkańców'!
Izabela_126 napisał:Chciałabym rozpocząć jakis temat, posłuchać opinii innych mieszkańców ale nie bardzo wiem jak to mozna zrobić? Głównie interesuje mnie jutrzejsze mycie posadzki w garażu na -1. Gdzie mamy wyprowadzić samochody skoro nie ma miejsca... przecież nie będziemy jeździć po okolicznych ulicach w czasie sprzątania?
[quote][b]

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

mycie posadzki  -1 Empty Re: mycie posadzki -1

Pisanie  Grzegorz_43 Sob Lip 25, 2009 12:24 am

Mnie osobiście to nie dotyczy, ale faktycznie jest tu istotna sprzeczność. Czy Administracja, która podpisała się na ogłoszeniu, wie, co się u nas dzieje?

Grzegorz_43

Liczba postów : 4
Join date : 07/07/2009

Powrót do góry Go down

mycie posadzki  -1 Empty Re: mycie posadzki -1

Pisanie  Ryszard_5 Wto Lip 28, 2009 3:25 pm

Wydaje Mi się że pracownicy naszej administracji mają trudności z podejmowaniem decyzji. Nawet w sytuacjach kryzysowych, jakim było zalanie garażu, gdzie powinno się pomóc mieszkańcom i bardzo szybko reagować. Niestety nasza administracja nie wykazała się, ani szybkością reakcji gdzie dopiero po 5 dniach ogłoszono mycie zalanego garażu, ani niestety nie udostępniła mieszkańcom wolnych miejsc za szlabanem pomimo próśb mieszkańców. A przecież miejsc parkingowych jest wiele…

Ryszard_5

Liczba postów : 8
Join date : 08/07/2009

Powrót do góry Go down

mycie posadzki  -1 Empty to tylko podłoga garażu

Pisanie  Sławomir_37 Sro Sie 05, 2009 10:21 pm

Dlaczego myje się podłogę garażu jak na pierwszy rzut oka brudniejsza od podłogi jest fasada bloku?

Sławomir_37

Liczba postów : 12
Join date : 09/07/2009

Powrót do góry Go down

mycie posadzki  -1 Empty Re: mycie posadzki -1

Pisanie  Ryszard_5 Pon Sie 24, 2009 10:57 pm

Mycie posadzki na -1 było konieczne po zalaniu naszego garażu w czasie burzy i wybiciu studzienek.

Ryszard_5

Liczba postów : 8
Join date : 08/07/2009

Powrót do góry Go down

mycie posadzki  -1 Empty Re: mycie posadzki -1

Pisanie  Krystyna_52 Sob Mar 13, 2010 4:27 pm

A może wrócimy do mycia klatek schodowych 1-2 x do roku przez profesjonalną firmę sprzątającą?Myślę że takie zabiegi były bardzo przydatne.
Ryszard_5 napisał:Mycie posadzki na -1 było konieczne po zalaniu naszego garażu w czasie burzy i wybiciu studzienek.

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

mycie posadzki  -1 Empty Re: mycie posadzki -1

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach