Aleja Wilanowska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Boisko do siatkówi :)

2 posters

Go down

Boisko do siatkówi :) Empty Boisko do siatkówi :)

Pisanie  Grzegorz_43 Pon Wrz 14, 2009 2:07 pm

To jest temat nie dotyczący zapewne wszystkich, ale, chciałbym go poruszyć choćby po to, by zorientować się, ile osób jest zainteresowanych taką sprawą. Chodzi mianowicie o boiska do gry - w pobliżu naszego miejsca mieszkania nie ma wielu publicznych miejsc, gdzie można aktywnie i bezpiecznie spędzić trochę czasu. Najbardziej ubolewam nad brakiem boiska do siatkówki, jako że jestem fanem tej dyscypliny od dobrych kilku lat. Boiska do kosza są koło metra, boisko do piłki nożnej - k. Gimnazjum nr 5 (za kościołem na Domaniewskiej), choć nie wiem czy publicznie dostępne (tak samo sala gimnastyczna przy tym gimnazjum). Ale najbliższe znane mi boiska do siatkówki są w Powsinie (beton/asfalt x3, piasek x3), na Agrykoli (tartan x2) i na Szczęśliwicach (piasek x1), więc żeby poodbijać trzeba na sam dojazd poświęcić masę czasu. Hale i sale gimnastyczne zwykle trzeba wynajmować (min 50zł/h). Neutral

Zastanawiałem się:
1) czy są w naszym bloku inni fanatycy siatkówki?
2) czy w naszych okolicach jest jakieś miejsce do pogrania w siatkówkę (rozstawienia słupków i zawieszenia siatki), o którym nie wiem?
3) jeśli nie ma, to jakie są szanse, że ktoś (spółdzielnia?, gmina?, urząd miasta? inne) mógłby takie boisko wybudować albo utworzyć Question

Grzegorz_43

Liczba postów : 4
Join date : 07/07/2009

Powrót do góry Go down

Boisko do siatkówi :) Empty Re: Boisko do siatkówi :)

Pisanie  Izabela_126 Sob Paź 03, 2009 9:29 pm

OJ chyba będzie ciężko z tym tematem Sad
Przypuszczam, że najpierw chyba trzebaby zebrać kilka osób chętnych, zapalonych do tej gry, a później wydeptywać ścieżki w gminie lub spółdzielni. A może zgłosić temat do Rady Osiedla? A może boisko przy szkole podstawowej (nie wiem jaki numer, ale idąc w stronę dawnej administaracji na Oscara Langego) nadawałoby sie do siatkowki?

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach