Aleja Wilanowska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NEWS na drzwiach!

3 posters

Go down

NEWS na drzwiach! Empty NEWS na drzwiach!

Pisanie  Krystyna_52 Pon Lis 16, 2009 5:51 pm

Administracja Osiedla i Komitet Domu zakazał naklejania "czegokolwiek"na szybach,bo to albo się zmyć nie daje,albo ślady zostaną!Ślady pozostają ,jak się okazało,tylko po informacjach mieszkańców(czyli anonimów).AO z KD moga nadal.Faktem jest ,że to jedyne miejsce widoczne dla wszystkich z poziomu"O".Powinno się również wywiesić informację przy drzwiach w garażu"-1".
Nadal brak daty i podpisu,ale pieczątka już jest!
Chciałabym donieść na sąsiadów Komitetowi Domowemu ,ale jak?Pierwszy poniedziałek miesiąca to dopiero 7.12.09r.NEWS na drzwiach! Informacja001rozdzielcz

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

NEWS na drzwiach! Empty NEWS na drzwiach

Pisanie  Barbara_80 Czw Lis 19, 2009 5:33 pm

Faktycznie- też zauważyłam, że brak daty i podpisów w "Informacji dot. zgłaszania martwych dusz naszego budynku" zredagowanej przez Administrację i Komitet Domu.Nie należy się denerwować ostatnim dniem zgłoszeń jest 30 listopada[.Brak podpisów autorów niniejszej informacji wynika z tego, że jeszcze się zastanawiają nad 30 listopada, ale którego roku ????????? : What a Face

Barbara_80

Liczba postów : 24
Join date : 10/11/2009

Powrót do góry Go down

NEWS na drzwiach! Empty Re: NEWS na drzwiach!

Pisanie  Krystyna_52 Pią Lis 20, 2009 1:35 am

Barbara_80 napisał:Faktycznie- też zauważyłam, że brak daty i podpisów w "Informacji dot. zgłaszania martwych dusz naszego budynku" zredagowanej przez Administrację i Komitet Domu.Nie należy się denerwować ostatnim dniem zgłoszeń jest 30 listopada[.Brak podpisów autorów niniejszej informacji wynika z tego, że jeszcze się zastanawiają nad 30 listopada, ale którego roku ????????? : What a Face
NEWS na drzwiach! 191109006rozdzielczopul
Pojawił się dopisek z podpisem.To już coś.Myślę ,że zrozumiałym jest,że zgłoszenie musi byc pisemne,bo to dokument.Zastanawiam się czy "uwagi i spostrzeżenia w powyższej sprawie" też mają być "pisane i podpisane"? Very Happy

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

NEWS na drzwiach! Empty Re: NEWS na drzwiach!

Pisanie  Piotr_56 Pon Lis 23, 2009 2:43 pm

Krystyna_52 napisał:Pojawił się dopisek z podpisem.To już coś.Myślę ,że zrozumiałym jest,że zgłoszenie musi byc pisemne,bo to dokument.Zastanawiam się czy "uwagi i spostrzeżenia w powyższej sprawie" też mają być "pisane i podpisane"? Very Happy
Oczywiście, że "pisane i podpisane" - zadenuncjowani sąsiedzi będą mogli sprawdzić, kto na nich doniósł i zweryfikować relacje z tymi osobami. Twisted Evil

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

NEWS na drzwiach! Empty Re: NEWS na drzwiach!

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach