Aleja Wilanowska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezrozumiałe działania

+2
Ryszard_5
Krystyna_52
6 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Izabela_126 Sob Paź 03, 2009 8:19 pm

Wystarczy podać imię i nazwisko oraz numer mieszkania. Innych informacji nikt nie zbiera i nie gromadzi.
Zamiast się denerwować, że wszystko jest nie tak jak potrzeba należy chyba się cieszyć że mamy wreszcie forum, na którym możemy dzielić się naszymi poglądami. A że długo Pan czekał na rejestrację... no cóż może Admin był w delegacji, a może na urlopie?
A najważniejsze z tego wszystkiego, że przebrnął Pan przez te komplikacjie i że możemy poznać opinię Pana na ten temat.
Dobrze, że chociaż w ten sposób się poznajemy.
pozdrawiam

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Piotr_56 Sob Paź 03, 2009 10:20 pm

Krystyna_52 napisał:W piwnicach powinny być kamery.Po co dołożono na patio?Tam i tak nikt nie wchodzi poza właścicielami z I piętra.
Na dach garażu zwany szumnie "patiem" nikt nie wychodzi, a więc również mieszkańcy I piętra. Według mnie ilość kamer też się nie zmieniła. Ile ich jest w tej chwili według Pani?

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Piotr_56 Nie Paź 04, 2009 10:40 am

Izabela_126 napisał:Wystarczy podać imię i nazwisko oraz numer mieszkania. Innych informacji nikt nie zbiera i nie gromadzi.
Znów się mijamy z prawdą, wystarczy kliknąć na załącznik (zrzut ekranu z formularza logowania sprzed dwóch minut). Jeśli nie trzeba podawać "Zawodu/miejsca pracy *:" w jakim celu jest to pole w formularzu rejestracyjnym?:
https://2img.net/r/ihimizer/i/rejestracjan.jpg/

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Izabela_126 Nie Paź 04, 2009 6:26 pm

O to trzeba chyba zapytać Admina... ale zapewniam, że można zarejestrować się nie podając tych danych. Nie we wszystkich ankietach trzeba wypełniać wszystkie pola.

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Krystyna_52 Pon Paź 05, 2009 9:17 am

Musi być Pan z I piętra!Wnioskuję po tym dachu garażu. Very Happy Jak kupowałam mieszkanie oferta była z pięknym podwórkiem,nie z dachem garażu.Co do chodzenia mieszkańców I piętra,niestety przechodzicie Państwo między sobą przechodząc przez część wspólną.Widziałam ,z kawusią w niedzielne przedpołudnie.Widziałam też pana biegającego za kotem.Ile kamer jest nie mam pojęcia.Tam gdzie powinny być(piwnice) to nie ma.W protokóle jest napisane,że p.Matosek poinformował zebranych o zasadach działania monitoringu i zainstalowanych nowych kamerach.To są detale niezgadzające się z prawdą.Podobno właśnie zainstalowano na patio i "za płotem".Też nas nikt nota bene nie pytał o zdanie.Grupa inicjatywna miała się zająć propozycją i przedstawić do naszej wiadomości.Wyszła partyzantka!
Piotr_56 napisał:
Krystyna_52 napisał:W piwnicach powinny być kamery.Po co dołożono na patio?Tam i tak nikt nie wchodzi poza właścicielami z I piętra.
Na dach garażu zwany szumnie "patiem" nikt nie wychodzi, a więc również mieszkańcy I piętra. Według mnie ilość kamer też się nie zmieniła. Ile ich jest w tej chwili według Pani?

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Krystyna_52 Pon Paź 05, 2009 9:38 am

Nie trzeba podawać zawodu ani miejsca pracy!To nie jest obowiązkowe.Niektórzy lubią się chwalić wykonywaną profesją.A propos może wpadnie Pan naprawić mu spłuczkę? Very Happy Very Happy
Piotr_56 napisał:
Krystyna_52 napisał:Myślę,że nie każdy potrafi korzystać z tego cudu,a może lepiej się nie wychylać?To może się nie opłacać?itp
Ryszard_5 napisał:Plakaty informujące o forum naszego domu i o spotkaniach poniedziałkowych za ogrodzeniem są notorycznie przez kogoś zrywane. Sadzę że komuś lub pewnej grupie osób zależy na tym, aby sąsiedzi nie zdawali sobie sprawy z obecnej sytuacji i nie mogli podzielić się swoimi przemyśleniami i opiniami
Zastanawiam się czy takie działanie nie jest aktem wandalizmu i celowym wprowadzaniem dezinformacji i cenzury.
A może nie każdy może dostać się na to forum? Sam czekałem tydzień na kliknięcie przez Admina linku aktywującego moje konto (co normalnie powinno trwać max. kilka godzin, zakładając, że Admin nie siedzi cały czas przed komputerem). Po co rejestrujący się muszą podawać zawód i miejsce zatrudnienia? W jakim celu gromadzone są takie dane? Jeśli chcecie, aby wszyscy mieszkańcy tego budynku mieli dostęp do forum, zamiast zniechęcać ludzi dziwnymi wymaganiami, należy maksymalnie uprościć sposób rejestracji.
[/quote]

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Piotr_56 Pon Paź 05, 2009 11:06 am

Krystyna_52 napisał:Nie trzeba podawać zawodu ani miejsca pracy!To nie jest obowiązkowe.Niektórzy lubią się chwalić wykonywaną profesją.A propos może wpadnie Pan naprawić mu spłuczkę? Very Happy Very Happy
Nie ma sprawy, przy okazji wniosę Pani jakieś "ciężkie przedmioty" i "duży list nie mieszczący się w skrzynce". Laughing
Pole dot. miejsca pracy powinno zniknąć z formularza zgłoszeniowego, albo przy tym polu powinna się znaleźć wyraźna informacja, iż jest ono nieobowiązkowe.

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Krystyna_52 Pon Paź 05, 2009 11:30 am

Od ciężkich przedmiotów ..byli silni z ochrony.Ja potrzebuję hydraulika Sad ,ale jeśli będę potrzebowała duże "conieco"przetaszczyć bądź przesunąć pozwolę sobie napisać Laughing .Co do forum to nie mam wpływu,ale proszę swoje zastrzeżenia napisać Adminowi. Pozdrawiam przyjaźnie mimo różnych spojrzeń na blokowiskowy świat Very Happy
Piotr_56 napisał:
Krystyna_52 napisał:Nie trzeba podawać zawodu ani miejsca pracy!To nie jest obowiązkowe.Niektórzy lubią się chwalić wykonywaną profesją.A propos może wpadnie Pan naprawić mu spłuczkę? Very Happy Very Happy
Nie ma sprawy, przy okazji wniosę Pani jakieś "ciężkie przedmioty" i "duży list nie mieszczący się w skrzynce". Laughing
Pole dot. miejsca pracy powinno zniknąć z formularza zgłoszeniowego, albo przy tym polu powinna się znaleźć wyraźna informacja, iż jest ono nieobowiązkowe.

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Izabela_126 Pon Paź 05, 2009 11:42 am

Wydaje mi się, że jesli tak bardzo przeszkadzają Panu te pola, należy skontaktować się z Aminem Smile
Chyba można równiez przez forum do niego napisać

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Piotr_56 Pon Paź 05, 2009 12:36 pm

Krystyna_52 napisał:Musi być Pan z I piętra!Wnioskuję po tym dachu garażu. Very Happy Jak kupowałam mieszkanie oferta była z pięknym podwórkiem,nie z dachem garażu.Co do chodzenia mieszkańców I piętra,niestety przechodzicie Państwo między sobą przechodząc przez część wspólną.Widziałam ,z kawusią w niedzielne przedpołudnie.Widziałam też pana biegającego za kotem.Ile kamer jest nie mam pojęcia.
Krystyna_52 napisał:Może poniedziałkowe spotkanie przeniesiemy na patio?Po wielu latach zobaczymy za co płacimy?
Czyli ma jednak Pani widok na "patio"! Jestem też pod wrażeniem Pani sokolego wzroku. Żeby patrząc zza firanki z takiej odległości potrafić stwierdzić, że biegamy z kawusią! (a kawusia była z mlekiem czy czarna?). A co do kamer, sama Pani stwierdza, że nie ma pojęcia o czym pisze...

Ryszard_5 napisał:Naprawdę było by miło skorzystać z dobra jakie posiadamy w naszym domu. Jest to perełka bardzo dobrze przed nami mieszkańcami ukrywana, której wiele osób nawet nie może podziwiać z okien.
Akurat Pan Ryszard ma dwa okna z widokiem na "patio".

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Krystyna_52 Pon Paź 05, 2009 1:55 pm

Nie mówiłam że nie mam widoku.Podglądam spotkania towarzyskie.Opalające się ciała,fe,nie zawsze ponętne!Jak nie mogę wejść to szpieguję zza firanki.Może dowiem się kto kiedy i który samochód kupił, czy zamienił na coś innego.Przed zebraniem chcę mieć orientacje kto będzie agresywnie przeszkadzał, by ulokować się jaknajdalej od tych dorobkiewiczów.Co do kamer to nie mam pojęcia tak jak wszyscy niewtajemniczeni,czyli większość.Dzięki za pochwałę mego zmysłu.Mimo to nie dam jednoznacznej odpowiedzi co do koloru kawci! pale
Piotr_56 napisał:
Krystyna_52 napisał:Musi być Pan z I piętra!Wnioskuję po tym dachu garażu. Very Happy Jak kupowałam mieszkanie oferta była z pięknym podwórkiem,nie z dachem garażu.Co do chodzenia mieszkańców I piętra,niestety przechodzicie Państwo między sobą przechodząc przez część wspólną.Widziałam ,z kawusią w niedzielne przedpołudnie.Widziałam też pana biegającego za kotem.Ile kamer jest nie mam pojęcia.
Krystyna_52 napisał:Może poniedziałkowe spotkanie przeniesiemy na patio?Po wielu latach zobaczymy za co płacimy?
Czyli ma jednak Pani widok na "patio"! Jestem też pod wrażeniem Pani sokolego wzroku. Żeby patrząc zza firanki z takiej odległości potrafić stwierdzić, że biegamy z kawusią! (a kawusia była z mlekiem czy czarna?). A co do kamer, sama Pani stwierdza, że nie ma pojęcia o czym pisze...

Ryszard_5 napisał:Naprawdę było by miło skorzystać z dobra jakie posiadamy w naszym domu. Jest to perełka bardzo dobrze przed nami mieszkańcami ukrywana, której wiele osób nawet nie może podziwiać z okien.
Akurat Pan Ryszard ma dwa okna z widokiem na "patio".

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Piotr_56 Pon Paź 05, 2009 3:52 pm

Krystyna_52 napisał:"Proszę poczytać przepisy o niepełnosprawnych.Taki osobnik może nie mieć samochodu bądź nie móc być kierowcą,ale może być podwożony przez obcego kierowcę i w tym momencie ma prawo parkować na takim miejscu.Oczywiście samochód na ten czas musi być oznakowany."
Niestety wszystkim się nie dogodzi. Za szlabanem mamy dwa miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych, ale skoro sama zainteresowana nie jest z tego faktu zadowolona, może rzeczywiście lepiej je zlikwidować i wynająć za kasę innym mieszkańcom. Jedno lub dwa miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych można byłoby zrobić na parkingu otwartym przed naszym blokiem. I niech wtedy korzystają z nich do woli wszyscy potrzebujący z całej okolicy.

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Krystyna_52 Pon Paź 05, 2009 8:47 pm

Tak powinno być.Powinny być przed blokiem dostępne dla każdego inwalidy.Gdyby nie przestawiano szlabanu byłoby jak trzeba.Kto to wymyślił?Za czyim przyzwoleniem?Z parkingu mają korzystać obcy?a z miejsc dla inwalidy miejscowi inwalidzi?Ma Pan dziwną znajomość prawa i pomysł na dysponowanie wspólną własnością.
Piotr_56 napisał:
Krystyna_52 napisał:"Proszę poczytać przepisy o niepełnosprawnych.Taki osobnik może nie mieć samochodu bądź nie móc być kierowcą,ale może być podwożony przez obcego kierowcę i w tym momencie ma prawo parkować na takim miejscu.Oczywiście samochód na ten czas musi być oznakowany."
Niestety wszystkim się nie dogodzi. Za szlabanem mamy dwa miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych, ale skoro sama zainteresowana nie jest z tego faktu zadowolona, może rzeczywiście lepiej je zlikwidować i wynająć za kasę innym mieszkańcom. Jedno lub dwa miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych można byłoby zrobić na parkingu otwartym przed naszym blokiem. I niech wtedy korzystają z nich do woli wszyscy potrzebujący z całej okolicy.

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Jola_74 Pon Paź 05, 2009 9:18 pm

Krystyna_52 napisał:Nie mówiłam że nie mam widoku.Podglądam spotkania towarzyskie.Opalające się ciała,fe,nie zawsze ponętne!Jak nie mogę wejść to szpieguję zza firanki.Może dowiem się kto kiedy i który samochód kupił, czy zamienił na coś innego.Przed zebraniem chcę mieć orientacje kto będzie agresywnie przeszkadzał, by ulokować się jaknajdalej od tych dorobkiewiczów.

Ja też jestem w szoku, ma Pani lornetkę, czy wzrok snajpera? Tyle atrakcji Pani zapewniamy, koty biegają, samochody parkują na dachu, a do tego swoim mega wzrokiem jest Pani w stanie rozpoznać kto jest dorobkiewiczem!

Jola_74

Liczba postów : 22
Join date : 30/09/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Krystyna_52 Wto Paź 06, 2009 1:54 pm

Dziękuję Panie Piotrze,że jestem Pana ulubionym obiektem.Przyjmuję każdą pochwałę mej osoby.Miło mieć tyle zalet.Teraz czas na refleksję po wczorajszym zebraniu.Szkoda i nieładnie,że wyjął Pan z kontekstu mój tarasowy podgląd i napuścił na mnie Pana Wojtka.Problem patia nie jest obecnie tak istotny jak Panu na tym zależy.Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Inaczej P.Wojtek nie przyszedłby na wieczorne,poniedziałkowe zebranie a ja nie miałabym perspektywy wypicia szampana.
Krystyna_52 napisał:Nie mówiłam że nie mam widoku.Podglądam spotkania towarzyskie.Opalające się ciała,fe,nie zawsze ponętne!Jak nie mogę wejść to szpieguję zza firanki.Może dowiem się kto kiedy i który samochód kupił, czy zamienił na coś innego.Przed zebraniem chcę mieć orientacje kto będzie agresywnie przeszkadzał, by ulokować się jaknajdalej od tych dorobkiewiczów.Co do kamer to nie mam pojęcia tak jak wszyscy niewtajemniczeni,czyli większość.Dzięki za pochwałę mego zmysłu.Mimo to nie dam jednoznacznej odpowiedzi co do koloru kawci! pale
Piotr_56 napisał:
Krystyna_52 napisał:Musi być Pan z I piętra!Wnioskuję po tym dachu garażu. Very Happy Jak kupowałam mieszkanie oferta była z pięknym podwórkiem,nie z dachem garażu.Co do chodzenia mieszkańców I piętra,niestety przechodzicie Państwo między sobą przechodząc przez część wspólną.Widziałam ,z kawusią w niedzielne przedpołudnie.Widziałam też pana biegającego za kotem.Ile kamer jest nie mam pojęcia.
Krystyna_52 napisał:Może poniedziałkowe spotkanie przeniesiemy na patio?Po wielu latach zobaczymy za co płacimy?
Czyli ma jednak Pani widok na "patio"! Jestem też pod wrażeniem Pani sokolego wzroku. Żeby patrząc zza firanki z takiej odległości potrafić stwierdzić, że biegamy z kawusią! (a kawusia była z mlekiem czy czarna?). A co do kamer, sama Pani stwierdza, że nie ma pojęcia o czym pisze...

Ryszard_5 napisał:Naprawdę było by miło skorzystać z dobra jakie posiadamy w naszym domu. Jest to perełka bardzo dobrze przed nami mieszkańcami ukrywana, której wiele osób nawet nie może podziwiać z okien.
Akurat Pan Ryszard ma dwa okna z widokiem na "patio".

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Piotr_56 Sro Paź 07, 2009 3:38 pm

Sugeruje Pani, że osoba/y doknięta/e Pani wpisem nie rozumie/ją tego co czyta/ją? Nikt nikogo na Panią nie napuszcza, wprost przeciwnie. Usiłowałem dać Pani żartem do zrozumienia, że tego typu wpisy (komentowanie czyjegoś wyglądu, wścibstwo i prostu czysta zawiść) na forum publicznym są nie do przyjęcia.
Rzeczywiście nie ma tego złego, dzięki obecności Sąsiada na poniedziałkowym spotkaniu wiemy jak O G R O M N Ą popularnością cieszą się te zebrania - tym razem było aż 11 osób! Laughing

Krystyna_52 napisał:Dziękuję Panie Piotrze,że jestem Pana ulubionym obiektem.Przyjmuję każdą pochwałę mej osoby.Miło mieć tyle zalet.Teraz czas na refleksję po wczorajszym zebraniu.Szkoda i nieładnie,że wyjął Pan z kontekstu mój tarasowy podgląd i napuścił na mnie Pana Wojtka.Problem patia nie jest obecnie tak istotny jak Panu na tym zależy.Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Inaczej P.Wojtek nie przyszedłby na wieczorne,poniedziałkowe zebranie a ja nie miałabym perspektywy wypicia szampana.

Nie mówiłam że nie mam widoku.Podglądam spotkania towarzyskie.Opalające się ciała,fe,nie zawsze ponętne!Jak nie mogę wejść to szpieguję zza firanki.Może dowiem się kto kiedy i który samochód kupił, czy zamienił na coś innego.Przed zebraniem chcę mieć orientacje kto będzie agresywnie przeszkadzał, by ulokować się jaknajdalej od tych dorobkiewiczów.

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Izabela_126 Sro Paź 07, 2009 8:37 pm

"Rzeczywiście nie ma tego złego, dzięki obecności Sąsiada na poniedziałkowym spotkaniu wiemy jak O G R O M N Ą popularnością cieszą się te zebrania - tym razem było aż 11 osób! "

Panie Piotrze, to chyba dobrze, że bylo tyle osob Smile należy zauważyć, że na każde spotkanie przychodzi Kto może lub Kto ma akurat czas i ochotę. Zakładając, że w miesiącu są 4 takie poniedziałki - wychodzi średnia 44 osoby w miesiącu (1/3 mieszakańców). Mając na uwadze dobro wszystkich mieszkańców to chyba dobrze, iż tyle osob jest zainteresowanych losem naszego budynku.

Cały czas mam wrażenie jakbyśmy byli w przeciwnych obozach a nie działali na rzecz wspólnego dobra.

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Piotr_56 Sro Paź 07, 2009 8:59 pm

Izabela_126 napisał:"Zakładając, że w miesiącu są 4 takie poniedziałki - wychodzi średnia 44 osoby w miesiącu (1/3 mieszakańców). Mając na uwadze dobro wszystkich mieszkańców to chyba dobrze, iż tyle osob jest zainteresowanych losem naszego budynku.
Licząc w taki sposób przez 3 miesiące pojawiło się na tych spotkaniach 132 osoby. Czyli jeszcze tylko jedna osoba z całego budynku nie wzięła udziału w poniedziałkowym spotkaniu! Może ktoś ma pomysł jak do niej dotrzeć?

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Izabela_126 Sro Paź 07, 2009 10:53 pm

Myślę, że średnia miesięczna jest wystarczająca Smile Smile Smile
No i weźmy pod uwagę równiez fakt, iż nie wszyscy są generalnie zainteresowani tym co się dzieje w naszym budynku.
A w poniedziałek następne spotkanie pewnie się odbędzie, może będzie więcej chętnych? Kilkoro z tej jedenastki nie przyjdzie, więc zastąpią ich inni....

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Piotr_56 Sro Paź 07, 2009 11:16 pm

Izabela_126 napisał:Myślę, że średnia miesięczna jest wystarczająca Smile Smile Smile
No i weźmy pod uwagę równiez fakt, iż nie wszyscy są generalnie zainteresowani tym co się dzieje w naszym budynku.
To jakaś wyższa matematyka, pierwsze słyszę, aby średnią obliczało się poprzez dodanie do siebie danych liczb Twisted Evil
Myślę też, że Mieszkańcy wyrobili już sobie zdanie na temat autorów anonimów oraz żenujących wpisów na tym forum i to jest prawdziwa przyczyna tak małej liczby uczestników poniedziałkowych spotkań. Laughing

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Izabela_126 Czw Paź 08, 2009 10:10 am

Piotr_56 napisał:
Izabela_126 napisał:Myślę, że średnia miesięczna jest wystarczająca Smile Smile Smile
No i weźmy pod uwagę równiez fakt, iż nie wszyscy są generalnie zainteresowani tym co się dzieje w naszym budynku.
To jakaś wyższa matematyka, pierwsze słyszę, aby średnią obliczało się poprzez dodanie do siebie danych liczb Twisted Evil
Myślę też, że Mieszkańcy wyrobili już sobie zdanie na temat autorów anonimów oraz żenujących wpisów na tym forum i to jest prawdziwa przyczyna tak małej liczby uczestników poniedziałkowych spotkań. Laughing

Właśnie dobrze Pan napisał:
Na tablicy ogłoszeń mamy anonim o zebraniu......

A co do "żenujących" wpisów to ma Pan ładne zdanie również o sobie

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Piotr_56 Czw Paź 08, 2009 12:26 pm

Izabela_126 napisał:A co do "żenujących" wpisów to ma Pan ładne zdanie również o sobie
Każdy czytający ze zrozumieniem, po przeanalizowaniu wpisów na tym forum, będzie potrafił wyciągnąć odpowiednie wnioski...

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Izabela_126 Czw Paź 08, 2009 12:32 pm

Piotr_56 napisał:
Izabela_126 napisał:A co do "żenujących" wpisów to ma Pan ładne zdanie również o sobie
Każdy czytający ze zrozumieniem, po przeanalizowaniu wpisów na tym forum, będzie potrafił wyciągnąć odpowiednie wnioski...

No właśnie na to chyba wszyscy liczymy.
Po to jest forum, aby każdy mógł sobie poczytać co się dzieje u nas na Al. Wilanowskiej 364B.

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Piotr_56 Sob Paź 10, 2009 10:44 am

Izabela_126 napisał:"Rzeczywiście nie ma tego złego, wiemy jak O G R O M N Ą popularnością cieszą się te zebrania - tym razem było aż 11 osób! "
To chyba dobrze, że bylo tyle osob Smile należy zauważyć, że na każde spotkanie przychodzi Kto może lub Kto ma akurat czas i ochotę. Zakładając, że w miesiącu są 4 takie poniedziałki - wychodzi średnia 44 osoby w miesiącu (1/3 mieszakańców).
Obawiam się, że "petycje" zostały podliczone w podobny sposób, jak średnia z poniedziałkowych spotkań Twisted Evil
https://wilanowska.forumpolish.com/ogoszenia-drobne-f10/petycje-t11.htm?sid=40dae8296ca39de6b3fefbb429fa14ab

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Niezrozumiałe działania - Page 2 Empty Re: Niezrozumiałe działania

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach