Aleja Wilanowska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wybory do Komitetu Domowego

3 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Wybory do Komitetu Domowego - Page 2 Empty Re: Wybory do Komitetu Domowego

Pisanie  Izabela_126 Wto Lis 03, 2009 12:02 pm

No właśnie sama jestem ciekawa, dużo osób było na spotkaniu z KD?
Ja, chętnie bym się wybrała porozmawiać, mam kilka nurtujących mnie spraw, ale w takich godzinkach niestety.... No jeszcze jestem w pracy.
pozdrawiam

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Wybory do Komitetu Domowego - Page 2 Empty Re: Wybory do Komitetu Domowego

Pisanie  Izabela_126 Wto Lis 03, 2009 12:07 pm

Ale pomysł super! Miło, że jest takie ogłoszenie i że jesli Ktoś będzie chciał - ma takie możliwości.
Może kiedyś nawet uda mi się skorzystać również.

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Wybory do Komitetu Domowego - Page 2 Empty Re: Wybory do Komitetu Domowego

Pisanie  Krystyna_52 Wto Lis 03, 2009 2:58 pm

Od niespełna 2 tygodni!ale dobrze że wreszcie zdecydowano się na "udostępnienie się"!Szkoda,że godzina małorealna.Może ponegocjowałby Pan,by zmienić na późniejszą? Very Happy
Piotr_56 napisał:Od jakiegoś czasu poniższa informacja wisi w gablotach na klatkach schodowych:

Wybory do Komitetu Domowego - Page 2 Dyzurykd

Życzeniem autorów anonimów były dyżury Komitetu Domowego. Ile osób skorzystało wczoraj z tej możliwośći?

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Wybory do Komitetu Domowego - Page 2 Empty Re: Wybory do Komitetu Domowego

Pisanie  Piotr_56 Wto Lis 03, 2009 4:05 pm

Krystyna_52 napisał:Szkoda,że godzina małorealna.Może ponegocjowałby Pan,by zmienić na późniejszą? Very Happy
Ja mam negocjować? To nie ja marudzę i wypisuję, że nie mam kontaktu z KD. Nie ma dyżurów - źle, są - też się znajdzie powód do narzekań. Przecież nie wszyscy pracują, więc jeśli ktoś ma potrzebę osobistego kontaktu, zdąży przed 18.00 dotrzeć na spotkanie. To w grupie spotykającej się w poniedziałki za płotem, nie można było znaleźć 1 wolnej w tym czasie osoby? Wszyscy byli zajęci?

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Wybory do Komitetu Domowego - Page 2 Empty Re: Wybory do Komitetu Domowego

Pisanie  Krystyna_52 Sro Lis 04, 2009 2:55 pm

Drogi Panie,nie wszyscy mają tyle czasu co Pan !Very Happy Dlaczego Pan ze swoją erudycją tak się marnuje ? :DNajwięcej właśnie Pan wypisuje krytyk.Proszę zacząć działać dla dobra "wilanowskiej społeczności".
Piotr_56 napisał:
Krystyna_52 napisał:Szkoda,że godzina małorealna.Może ponegocjowałby Pan,by zmienić na późniejszą? Very Happy
Ja mam negocjować? To nie ja marudzę i wypisuję, że nie mam kontaktu z KD. Nie ma dyżurów - źle, są - też się znajdzie powód do narzekań. Przecież nie wszyscy pracują, więc jeśli ktoś ma potrzebę osobistego kontaktu, zdąży przed 18.00 dotrzeć na spotkanie. To w grupie spotykającej się w poniedziałki za płotem, nie można było znaleźć 1 wolnej w tym czasie osoby? Wszyscy byli zajęci?

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Wybory do Komitetu Domowego - Page 2 Empty Re: Wybory do Komitetu Domowego

Pisanie  Piotr_56 Sro Lis 04, 2009 3:58 pm

Proszę wrócić do początku tematu "Wybory do Komitetu Domowego" i przeczytać ze zrozumieniem, czego ten wątek dotyczy. Ma Pani coś do powiedzenia w tym temacie, czy potrafi pozwalać sobie jedynie na osobiste wycieczki pod moim adresem?

Krystyna_52 napisał:Drogi Panie,nie wszyscy mają tyle czasu co Pan !Very Happy Dlaczego Pan ze swoją erudycją tak się marnuje ? :DNajwięcej właśnie Pan wypisuje krytyk.Proszę zacząć działać dla dobra "wilanowskiej społeczności".
A które to Pani działania mają na celu dobro naszej społeczności? (tylko proszę nie mylić z interesem prywatnym)

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Wybory do Komitetu Domowego - Page 2 Empty Re: Wybory do Komitetu Domowego

Pisanie  Krystyna_52 Czw Lis 05, 2009 1:56 am

Pan "wycieczkuje pod moim adresem"i dlatego pozwalam sobie na riposty!Obiecuję ,że już nie odpiszę na żadne Pana posty.Boksowanie się nie wnoszące nic w sprawie nie ma sensu.
Piotr_56 napisał:Proszę wrócić do początku tematu "Wybory do Komitetu Domowego" i przeczytać ze zrozumieniem, czego ten wątek dotyczy. Ma Pani coś do powiedzenia w tym temacie, czy potrafi pozwalać sobie jedynie na osobiste wycieczki pod moim adresem?

Krystyna_52 napisał:Drogi Panie,nie wszyscy mają tyle czasu co Pan !Very Happy Dlaczego Pan ze swoją erudycją tak się marnuje ? :DNajwięcej właśnie Pan wypisuje krytyk.Proszę zacząć działać dla dobra "wilanowskiej społeczności".
A które to Pani działania mają na celu dobro naszej społeczności? (tylko proszę nie mylić z interesem prywatnym)

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Wybory do Komitetu Domowego - Page 2 Empty Re: Wybory do Komitetu Domowego

Pisanie  Piotr_56 Czw Lis 05, 2009 12:42 pm

No tak, jak pytam konkretnie (co ma się do powiedzenia w danym temacie?), najlepszym wyjściem (czyli ucieczką przed odpowiedzią) jest się obrazić, albo zaatakować: "pan cały czas kąsa", "podgrzewa atmosferę", "miesza i mąci". Zamiast więc czekać na konkretną odpowiedź, powinienem "ważyć na słowa"? Dyskutujmy na temat, zamiast wystawiać sobie cenzurki!
Straszną nudą wiało na tym forum do drugiej połowy września. Tylko dwie osoby wymieniały się ciągle tymi samymi poglądami. To chyba dobrze, że ktoś ma inne zdanie od tłumu, a czasem uda się go nawet przekonać do swojej opinii (wystarczy kliknąć poniższe zdanie):
W niektórych sprawach zgadzam się z Wami w 100 procentach! Twisted Evil

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Wybory do Komitetu Domowego - Page 2 Empty Re: Wybory do Komitetu Domowego

Pisanie  Piotr_56 Sro Gru 09, 2009 2:07 pm

Przenoszę ten wątek do właściwego dla niego tematu (czyli do Wyborów do Komitetu Domowego):
Izabela_126 napisał:Podobno jest wolne miejsce - będzie Pan pracował społecznie w K.D?
A to ci nius - wolne miejsce w Komitecie Domowym. Już na zebraniu proszono o włączenie się do prac w KD, poza tym to nie ja wypisuje anonimy w stylu:

Wybory do Komitetu Domowego - Page 2 Anonim1

Ciągle macie pretensje do Komitetu Domowego, więc zamiast nieustannie negować działania KD, skorzystajcie z okazji i wytypujcie swojego przedstawiciela - ja nie muszę, akurat obecny skład mi odpowiada.

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Wybory do Komitetu Domowego - Page 2 Empty Re: Wybory do Komitetu Domowego

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach