Aleja Wilanowska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Parking c.d.

2 posters

Go down

Parking c.d. Empty Parking c.d.

Pisanie  Izabela_126 Pią Wrz 18, 2009 11:34 am

Parking ogrodzony, furtki zamkniete... stoją 3-4 samochody a mieszkańcy lub ich goście szukają miejsc do zaparkowania po osiedlu Crying or Very sad Smutne to i niestety prawdziwe. Podjeżdzając do domu na 10 -15 min, muszę otworzyć szlaban, bramę wjazdową, zaparkować na -1, żeby za 15 min wykonać te czynności ponownie wyjeżdżając z budynku.
Jakie to bezpieczeństwo dla naszego budynku, jesli mają parkować tam mieszkańcy z innych bloków. Nie bardzo rozumiem w jakim stopniu ten płot zabezpieczył mieszkańców bloku 364 B.
Przez te furtki cięzko się przedostać, szukając co chwilę klucza i mając cięzkie zakupy. Lepiej chyba obejść na około, niż przkładać zakupy z ręki do ręki. Ostatnio weszłam z siąsiadką na ten ogrodzony parking, do mnie zadzwonił telefon a ona poszła dalej.... nie zamknęła furtki, bo wiedziała że nie mam klucza przy sobie. Rozmawiałam ok. 3 min, a w tym czasie już Ktoś przemknął i zamknął furtkę. Zostałam zamknięta na parkingu Crying or Very sad

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Parking c.d. Empty Re: Parking c.d.

Pisanie  Piotr_56 Nie Paź 11, 2009 10:44 pm

Izabela_126 napisał:Jakie to bezpieczeństwo dla naszego budynku, jesli mają parkować tam mieszkańcy z innych bloków. :
Ano takie, że nie są to anonimowe osoby z innych bloków. Aby dostać pilota do bramy, trzeba podać swoje dane i opłacić miejsce parkingowe, nikt obcy się tam nie kręci i nie hałasuje pod oknami mieszkańców.

Izabela_126 napisał:Przez te furtki cięzko się przedostać, szukając co chwilę klucza i mając cięzkie zakupy. Ostatnio weszłam z siąsiadką na ten ogrodzony parking, do mnie zadzwonił telefon a ona poszła dalej.... Zostałam zamknięta na parkingu
To może zrezygnować z zamków w drzwiach mieszkania? Też ciężko wejść, jak się zapomni klucza. Twisted Evil

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Parking c.d. Empty Re: Parking c.d.

Pisanie  Izabela_126 Pon Paź 12, 2009 10:18 am

To może zrezygnować z zamków w drzwiach mieszkania? Też ciężko wejść, jak się zapomni klucza.
____________
Zwykle w domu nikt nie zatrzaskuje mi drzwi jak wychodzę na klatkę schodową. Może u Pana jest w domu jest taka tradycja?

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Parking c.d. Empty Izabela_126 napisał: Jakie to bezpieczeństwo dla naszego budynku, jesli mają parkować tam mieszkańcy z innych bloków. : Ano takie, że nie są to anonimowe osoby z innych bloków. Aby dostać pilota do bramy, trzeba podać swoje dane i opłacić miejsce park

Pisanie  Izabela_126 Pon Paź 12, 2009 10:50 am

Sugeruje Pan, że jak parkowali mieszkańcy bloku i ich goście to hałasowali na parkingu i było niebezpiecznie?
Na razie, to miejsca są wolne z tego co widać, a mieszkańcy nie mają gdzie zaparkować swoich samochodów. A płacić za to muszą

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Parking c.d. Empty Re: Parking c.d.

Pisanie  Piotr_56 Pon Paź 12, 2009 11:02 am

Izabela_126 napisał:To może zrezygnować z zamków w drzwiach mieszkania? Też ciężko wejść, jak się zapomni klucza.
____________
Zwykle w domu nikt nie zatrzaskuje mi drzwi jak wychodzę na klatkę schodową. Może u Pana jest w domu jest taka tradycja?
Tak, ale to nie ja za swoje gapiostwo winię wszystkich dookoła: zły płot, zła furtka, zła sąsiadka, która zostawiła mnie z siatami na parkingu.

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Parking c.d. Empty Re: Parking c.d.

Pisanie  Izabela_126 Pon Paź 12, 2009 11:06 am

Piotr_56 napisał:
Izabela_126 napisał:To może zrezygnować z zamków w drzwiach mieszkania? Też ciężko wejść, jak się zapomni klucza.
____________
Zwykle w domu nikt nie zatrzaskuje mi drzwi jak wychodzę na klatkę schodową. Może u Pana jest w domu jest taka tradycja?
Tak, ale to nie ja za swoje gapiostwo winię wszystkich dookoła: zły płot, zła furtka, zła sąsiadka, która zostawiła mnie z siatami na parkingu.

Płot jest zly, furtki równiez - pomysł z grodzeniem do kitu generalnie generalnie!!!!!

Ale to nie sąsiadka mnie zamknela na parkingu... sąsiadka akurat jest bardzo w porządku.

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Parking c.d. Empty Re: Parking c.d.

Pisanie  Piotr_56 Pon Paź 12, 2009 12:14 pm

1. Mieszkańcy mają miejsca postojowe w garażu podziemnym, a tylko 2 osoby robią z tego problem.
2. Miejsca są wolne, bo tak działa administracja tego budynku. Gdyby Mieszkańcy mieli wpływ na ich pensję, pracownicy administracji zrobiliby dużo, aby miejsca na parkingu zostały natychmiast wynajęte za kasę.

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Parking c.d. Empty Re: Parking c.d.

Pisanie  Izabela_126 Pon Paź 12, 2009 1:15 pm

O nie, nie - tutaj myli się Pan, nie dwie osoby są niezadowolone z takiego obrotu sprawy.
O miejsca na parkingu upomina się wiekszość mieszkańców tak samo jak i o przywrócenie ochrony osobowej.
Proszę porozmawiać z ludżmi, na pewno dowie się Pan duzo więcej na ten jak i inne tematy

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Parking c.d. Empty Re: Parking c.d.

Pisanie  Piotr_56 Pon Paź 12, 2009 1:39 pm

Izabela_126 napisał:O nie, nie - tutaj myli się Pan, nie dwie osoby są niezadowolone z takiego obrotu sprawy.
O miejsca na parkingu upomina się wiekszość mieszkańców tak samo jak i o przywrócenie ochrony osobowej.
Na jakiej podstawie twierdzi Pani, że większość chce przywrócenia "ochrony"?

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Parking c.d. Empty Re: Parking c.d.

Pisanie  Izabela_126 Pon Paź 12, 2009 1:55 pm

Piotr_56 napisał:
Izabela_126 napisał:O nie, nie - tutaj myli się Pan, nie dwie osoby są niezadowolone z takiego obrotu sprawy.
O miejsca na parkingu upomina się wiekszość mieszkańców tak samo jak i o przywrócenie ochrony osobowej.
Na jakiej podstawie twierdzi Pani, że większość chce przywrócenia "ochrony"?

Na podstawie rozmów z mieszkańcami budynku.

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Parking c.d. Empty Re: Parking c.d.

Pisanie  Piotr_56 Pon Paź 12, 2009 3:47 pm

Piotr_56 napisał:Na jakiej podstawie twierdzi Pani, że większość chce przywrócenia "ochrony"?
Izabela_126 napisał:Na podstawie rozmów z mieszkańcami budynku.
Nie będę drążyć więcej tego tematu, bo trzeba byłoby mieć najpierw fotograficzną pamięć, aby ze 100 proc. pewnością tylko na podstawie rozmów móc stwierdzić, że przynajmniej 67 na 133 mieszkańców opowiedziało się zdecydowanie za przywróceniem "ochrony" i likwidacją ogrodzenia. A te głosy to była suma czy średnia Question

Izabela_126 napisał:"Rzeczywiście - tym razem było aż 11 osób!". Zakładając, że w miesiącu są 4 takie poniedziałki - wychodzi średnia 44 osoby w miesiącu (1/3 mieszakańców).

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Parking c.d. Empty Re: Parking c.d.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach