Aleja Wilanowska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Po co nam ten szlaban?

+2
Jola_74
Izabela_126
6 posters

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Izabela_126 Czw Lis 12, 2009 1:16 pm

Chciałabym poruszyć sprawę przeniesionego szlabanu. Jakie macie Państwo argumenty za i przeciw szlabanowi.
Moim zdaniem głównie przeszkadza Crying or Very sad
Przeszkadza osobom korzystajacym z wjazdu na "-1", bo oczywiście mieszkańcy korzystający z garazu "0" nie mają z nim do czynienia kilka razy dziennie. Na zebraniu licznie zabrały głos te osoby, które w zasadzie nie mają nic wspólnego z wjazdem na "-1 " - dlaczego?

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Jola_74 Czw Lis 12, 2009 6:13 pm

Izabela_126 napisał:Chciałabym poruszyć sprawę przeniesionego szlabanu. Jakie macie Państwo argumenty za i przeciw szlabanowi.
Moim zdaniem głównie przeszkadza Crying or Very sad
Przeszkadza osobom korzystajacym z wjazdu na "-1", bo oczywiście mieszkańcy korzystający z garazu "0" nie mają z nim do czynienia kilka razy dziennie. Na zebraniu licznie zabrały głos te osoby, które w zasadzie nie mają nic wspólnego z wjazdem na "-1 " - dlaczego?
Jest Pani w błędzie pisząc, że na zebraniu nie zabierały głosu osoby parkujące na poziomie -1. Ja parkuję na poziomie -1 i nie przeszkadza mi usytuowanie szlabanu w tym miejscu.
Chciałaby Pani argumenty za - bardzo proszę:
- stworzenie bezpieczeństwa dla parkujących samochodów (wynajmowane miejsca) po lewej stronie szlabanu,
- nie zajmowanie miejsc wynajętych przez przypadkowe osoby szukające miejsca do zaparkowania np. klienci lokali użytkowych ...
Natomiast za usunięciem szlabanu - brak argumentów.

Jola_74

Liczba postów : 22
Join date : 30/09/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Izabela_126 Pią Lis 13, 2009 10:55 am

Pani Jolu, a w poprzednich postach pisała Pani, że chętnie pozbędzie się Pani tego miejsca postojowego, nawet ogłosila Pani licytację Smile

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Jola_74 Nie Lis 15, 2009 3:25 pm

Izabela_126 napisał:Pani Jolu, a w poprzednich postach pisała Pani, że chętnie pozbędzie się Pani tego miejsca postojowego, nawet ogłosila Pani licytację Smile
Moja propozycja odstąpienia miejsca nie ma nic wspólnego usytuowaniem szlabanu w obecnym miejscu. Miała jedynie uświadomić mieszkańcom naszego bloku, w jaki sposób niektórzy posiadacze miejsc postojowych w garażach zarabiali na wynajmowaniu tych właśnie miejsc obcym osobom, a swoje samochody natomiast parkowali na wówczas nieogrodzonym parkingu. I dlaczego tak naprawdę walczą o to, żeby parking nie był ogrodzony i podejmują beznadziejną dyskusję na temat usytuowania szlabanu. NAPISZĘ JESZCZE RAZ - TO PRYWATA A NIE DOBRO OGÓŁU. Ale to już było tłumaczone, w nie jednym miejscu na tym forum i dziwię się, że jeszcze Pani tego jeszcze nie zrozumiała.

Jola_74

Liczba postów : 22
Join date : 30/09/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Izabela_126 Pon Lis 16, 2009 10:53 am

Ano nie zrozumiałam Sad
Chyba jednak nie wszyscy wynajmowali swoje miejsca ..... ja też się dziwię że Pani tego nie rozumie, ale cóż trudno tak bywa.
A jesli chodzi o Pani słowa "beznadziejną dyskusję na temat szlabanu" to forum jest dla wszystkich i kazdy może o czyms napisać. Jesli dla Pani jest beznadziejna to proszę nie zabierać w niej głosu!

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Krystyna_52 Pon Lis 16, 2009 5:09 pm

Mam argumenty przeciw:
-są pachołki rezerwujące miejsce!
-czy chciałaby Pani prowadzić działalność gospodarczą bez możliwości zaparkowania dla kilentów?
-po co usytułowaliście tam miejsca dla inwalidów?
-w razie wypadku w garażu jest dodatkową przeszkodą w niesieniu pomocy
-dodatkowa miesięczna opłata za energię i naprawy
-postawcie szlaban przed wjazdem na "O".Dlaczego tam parkujący nie mają takiego samego zabezpieczenia?
Jako następny szalony pomysł na zebranie mieszkańców proponuję wykopanie fosy,zadaszenia patia!
-
Jola_74 napisał:
Izabela_126 napisał:Chciałabym poruszyć sprawę przeniesionego szlabanu. Jakie macie Państwo argumenty za i przeciw szlabanowi.
Moim zdaniem głównie przeszkadza Crying or Very sad
Przeszkadza osobom korzystajacym z wjazdu na "-1", bo oczywiście mieszkańcy korzystający z garazu "0" nie mają z nim do czynienia kilka razy dziennie. Na zebraniu licznie zabrały głos te osoby, które w zasadzie nie mają nic wspólnego z wjazdem na "-1 " - dlaczego?
Jest Pani w błędzie pisząc, że na zebraniu nie zabierały głosu osoby parkujące na poziomie -1. Ja parkuję na poziomie -1 i nie przeszkadza mi usytuowanie szlabanu w tym miejscu.
Chciałaby Pani argumenty za - bardzo proszę:
- stworzenie bezpieczeństwa dla parkujących samochodów (wynajmowane miejsca) po lewej stronie szlabanu,
- nie zajmowanie miejsc wynajętych przez przypadkowe osoby szukające miejsca do zaparkowania np. klienci lokali użytkowych ...
Natomiast za usunięciem szlabanu - brak argumentów.

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Jola_74 Pon Lis 16, 2009 10:02 pm

Krystyna_52 napisał:Mam argumenty przeciw:
-są pachołki rezerwujące miejsce!
-czy chciałaby Pani prowadzić działalność gospodarczą bez możliwości zaparkowania dla kilentów?
-po co usytułowaliście tam miejsca dla inwalidów?
-w razie wypadku w garażu jest dodatkową przeszkodą w niesieniu pomocy
-dodatkowa miesięczna opłata za energię i naprawy
-postawcie szlaban przed wjazdem na "O".Dlaczego tam parkujący nie mają takiego samego zabezpieczenia?
Jako następny szalony pomysł na zebranie mieszkańców proponuję wykopanie fosy,zadaszenia patia!
Pani Krystyno!!!!
Naprawdę trudno jest zrozumieć PANI tok myślenia i przedstawiane przez PANIĄ argumenty
"-postawcie szlaban przed wjazdem na "O".Dlaczego tam parkujący nie mają takiego samego zabezpieczenia?"
JAKI to argument za likwidacją szlabanu?
"-po co usytułowaliście tam miejsca dla inwalidów?"
TO już bardzo kuriozalny wpis, przecież to Pani wnioskowała do SPÓŁDZIELNI o wydzielenie miejsc dla osób niepełnosprawnych i to właśnie dzieki PANI te miejsca zostały wyznaczone na naszym terenie.Do kogo wiec te pretensje?

Jola_74

Liczba postów : 22
Join date : 30/09/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Jola_74 Pon Lis 16, 2009 10:41 pm

Izabela_126 napisał:Ano nie zrozumiałam Sad
Chyba jednak nie wszyscy wynajmowali swoje miejsca ..... ja też się dziwię że Pani tego nie rozumie, ale cóż trudno tak bywa.
A jesli chodzi o Pani słowa "beznadziejną dyskusję na temat szlabanu" to forum jest dla wszystkich i kazdy może o czyms napisać. Jesli dla Pani jest beznadziejna to proszę nie zabierać w niej głosu!

PANI IZABELO!!!!
W moim wpisie wyraźnie stwierdziłam:
"Moja propozycja odstąpienia miejsca nie ma nic wspólnego usytuowaniem szlabanu w obecnym miejscu. Miała jedynie uświadomić mieszkańcom naszego bloku, w jaki sposób N I E K T Ó R Z Y posiadacze miejsc postojowych w garażach zarabiali na wynajmowaniu tych właśnie miejsc obcym osobom, a swoje samochody natomiast parkowali na wówczas nieogrodzonym parkingu."
PANI SŁOWA:
"Chyba jednak nie wszyscy wynajmowali swoje miejsca ...."
ZDAJĄ SIĘ SUGEROWAĆ, JAKOBY W MOIM WPISIE STANOWCZO STAŁO, ŻE WSZYSCY LOKATORZY WYNAJMOWALI SWOJE MIEJSCA PARKINGOWE.
OCENĘ CZYTANIA PRZEZ PANIĄ TEKSTÓW ZE ZROZUMIENIEM POZOSTAWIAM POZOSTAŁYM MIESZKAŃCOM NASZEGO BLOKU.
POZDRAWIAM.

Jola_74

Liczba postów : 22
Join date : 30/09/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Izabela_126 Wto Lis 17, 2009 11:10 am

Szanowna Pani Jolu,
w tym temacie poruszamy temat "Po co nam ten szlaban", a nie debatujemy nad moim rozumem Smile
Nie dalej jak wczoraj napisala Pani, że zaczęlam "beznadziejną dyskusję" to po co Pani przypina mi łatki i zabiera głos??
Jeśli chce Pani podjąć dyskusję na mój temat to proszę Laughing założyć oddzielny temat

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Krystyna_52 Wto Lis 17, 2009 11:30 am

Sąsiadko!proszę nie przypisywać mi nieprzemyślanych niemoich działań.Nigdy nie przyszedłby mi do głowy pomysł wymalowania miejsc dla inwalidy w miejscu niedostępnym do wjazdu.Jeśli Pani nie rozumie celowości postawienia szlabanu na"O" to ja się poddaję Very Happy w dyskusji z Panią!
Jola_74 napisał:
Krystyna_52 napisał:Mam argumenty przeciw:
-są pachołki rezerwujące miejsce!
-czy chciałaby Pani prowadzić działalność gospodarczą bez możliwości zaparkowania dla kilentów?
-po co usytułowaliście tam miejsca dla inwalidów?
-w razie wypadku w garażu jest dodatkową przeszkodą w niesieniu pomocy
-dodatkowa miesięczna opłata za energię i naprawy
-postawcie szlaban przed wjazdem na "O".Dlaczego tam parkujący nie mają takiego samego zabezpieczenia?
Jako następny szalony pomysł na zebranie mieszkańców proponuję wykopanie fosy,zadaszenia patia!
Pani Krystyno!!!!
Naprawdę trudno jest zrozumieć PANI tok myślenia i przedstawiane przez PANIĄ argumenty
"-postawcie szlaban przed wjazdem na "O".Dlaczego tam parkujący nie mają takiego samego zabezpieczenia?"
JAKI to argument za likwidacją szlabanu?
"-po co usytułowaliście tam miejsca dla inwalidów?"
TO już bardzo kuriozalny wpis, przecież to Pani wnioskowała do SPÓŁDZIELNI o wydzielenie miejsc dla osób niepełnosprawnych i to właśnie dzieki PANI te miejsca zostały wyznaczone na naszym terenie.Do kogo wiec te pretensje?

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Jola_74 Wto Lis 17, 2009 7:37 pm

Drogie Panie,
Rzeczywiście dyskusja miała być na temat "po co nam ten szlaban". Przedstawiając swoje argumenty w tej sprawie oczekiwałam raczej dyskusji i przedstawienia argumentów za lub przeciw. Tak się jednak nie stało, ponieważ Panie niestety nie potrafią prowadzić dyskusji. Wasze argumenty są, szanowne Panie sąsiadki dla Was najważniejsze i nie podlegajace negacji.
Nie przypinam Pani "łatki", napisałam jedynie prawdę, a prawda w oczy kole..

Jola_74

Liczba postów : 22
Join date : 30/09/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Krystyna_52 Sro Lis 18, 2009 1:11 pm

Masło jest maślane Pani Jolu !Ma Pani rację ,że nie jesteśmy w stanie prowadzić z Panią dyskusji.Dołączam zdjęcie samochodu obcych ludzi parkujących za szlabanem.
Jola_74 napisał:Drogie Panie,
Rzeczywiście dyskusja miała być na temat "po co nam ten szlaban". Przedstawiając swoje argumenty w tej sprawie oczekiwałam raczej dyskusji i przedstawienia argumentów za lub przeciw. Tak się jednak nie stało, ponieważ Panie niestety nie potrafią prowadzić dyskusji. Wasze argumenty są, szanowne Panie sąsiadki dla Was najważniejsze i nie podlegajace negacji.
Nie przypinam Pani "łatki", napisałam jedynie prawdę, a prawda w oczy kole..
Po co nam ten szlaban? NoeyskadkdidzikisamochdxPo co nam ten szlaban? Noeyskadkdidzikisamochd
I tak jest bardzo często.Samochody "gości"mieszkańców mających garaż -1 parkują właśnie tu.Ci bardziej beszczelni na miejscach dla inwalidy,Mogliby spokojnie stać na parkingu który świeci pustkami.
Szlaban jest po to by Pani miała rację,że JEST!

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Piotr_56 Sro Lis 18, 2009 3:03 pm

Na ostatnim zebraniu poddano pod głosowanie wniosek o zlikwidowanie szlabanu. Za było tylko 8 osób, szlaban więc pozostaje, przynajmniej do momentu przeniesienia miejsc dla niepełnosprawnych na ogólnodostępny parking przed budynkiem (akurat te miejsca nie są zabezpieczone żadną blokadą).

A jeśli chodzi o poniższe argumenty...

-po co usytułowaliście tam miejsca dla inwalidów?

Wy, tzn. kto? Ja jestem za przeniesieniem tych miejsc na parking przed budynkiem, pisałem o tym wielokrotnie.

-w razie wypadku w garażu jest dodatkową przeszkodą w niesieniu pomocy

Wydaje mi się, że karetka nie pakuje się do zagrożonego garażu (o czym była też mowa na ostatnim zebraniu mieszkańców). Jest kilka wejść przez klatki schodowe, więc ratownicy dostaną się tam bez problemu, ale idąc tym tokiem rozumowania przeszkodą mogą być zamki w drzwiach i brama garażowa, więc należałoby je również zlikwidować, a dojazd byłby wtedy łatwiejszy.

-postawcie szlaban przed wjazdem na "O".Dlaczego tam parkujący nie mają takiego samego zabezpieczenia?

Tam akurat nie ma niezabezpieczonych miejsc parkingowych, więc w jakim celu miałby ktoś stawiać szlaban 2 metry przed bramą wjazdową?

Jako następny szalony pomysł na zebranie mieszkańców proponuję wykopanie fosy,zadaszenia patia!

Fosa nam się raczej nie przyda, ale pomysł z zadaszeniem patia (choć nie ma nic wspólnego ze szlabanem :-) jest godny zastanowienia. Takie zadaszenie stanowiłoby ochronę prywatności przed wścibskimi spojrzeniami podglądaczek zafirankowych, panie te nie byłyby też narażone na fe-widoki opalających się "nie zawsze ponętnych ciał" i "spotkania towarzyskie" na (jakby nie było) swoich balkonach.

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Krystyna_52 Pią Lis 20, 2009 1:03 am

Krystyna_52 napisał:Masło jest maślane Pani Jolu !Ma Pani rację ,że nie jesteśmy w stanie prowadzić z Panią dyskusji.Dołączam zdjęcie samochodu obcych ludzi parkujących za szlabanem.
Jola_74 napisał:Drogie Panie,
Rzeczywiście dyskusja miała być na temat "po co nam ten szlaban". Przedstawiając swoje argumenty w tej sprawie oczekiwałam raczej dyskusji i przedstawienia argumentów za lub przeciw. Tak się jednak nie stało, ponieważ Panie niestety nie potrafią prowadzić dyskusji. Wasze argumenty są, szanowne Panie sąsiadki dla Was najważniejsze i nie podlegajace negacji.
Nie przypinam Pani "łatki", napisałam jedynie prawdę, a prawda w oczy kole..
Po co nam ten szlaban? NoeyskadkdidzikisamochdxPo co nam ten szlaban? Noeyskadkdidzikisamochd
I tak jest bardzo często.Samochody "gości"mieszkańców mających garaż -1 parkują właśnie tu.Ci bardziej beszczelni na miejscach dla inwalidy,Mogliby spokojnie stać na parkingu który świeci pustkami.
Szlaban jest po to by Pani miała rację,że JEST!
Po co nam ten szlaban? 191109002rozdzielczopul
Następny parkuje mimo szlabanu!!!
Pani Jolu co ze szlabanem?przed czym chroni?A gdzie "kasa" za wynajem?A może to nasz sąsiad wynajmujący swoje miejsce postojowe?

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Krystyna_52 Pią Lis 20, 2009 1:16 am

Krystyna_52 napisał:
Krystyna_52 napisał:Masło jest maślane Pani Jolu !Ma Pani rację ,że nie jesteśmy w stanie prowadzić z Panią dyskusji.Dołączam zdjęcie samochodu obcych ludzi parkujących za szlabanem.
Jola_74 napisał:Drogie Panie,
Rzeczywiście dyskusja miała być na temat "po co nam ten szlaban". Przedstawiając swoje argumenty w tej sprawie oczekiwałam raczej dyskusji i przedstawienia argumentów za lub przeciw. Tak się jednak nie stało, ponieważ Panie niestety nie potrafią prowadzić dyskusji. Wasze argumenty są, szanowne Panie sąsiadki dla Was najważniejsze i nie podlegajace negacji.
Nie przypinam Pani "łatki", napisałam jedynie prawdę, a prawda w oczy kole..
Po co nam ten szlaban? NoeyskadkdidzikisamochdxPo co nam ten szlaban? Noeyskadkdidzikisamochd
I tak jest bardzo często.Samochody "gości"mieszkańców mających garaż -1 parkują właśnie tu.Ci bardziej beszczelni na miejscach dla inwalidy,Mogliby spokojnie stać na parkingu który świeci pustkami.
Szlaban jest po to by Pani miała rację,że JEST!
Po co nam ten szlaban? 191109002rozdzielczopul
Następny parkuje mimo szlabanu!!!
Pani Jolu co ze szlabanem?przed czym chroni?A gdzie "kasa" za wynajem?
Po co nam ten szlaban? Padziernik2009001rozdzi
"Ten częsty gość"zawsze na miejscu dla inwalidy!!!Proszę podpowiedzieć ,żeby wynajął parking!

Krystyna_52

Liczba postów : 98
Join date : 06/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Izabela_126 Pią Lis 20, 2009 12:00 pm

Ciekawe to wszystko - mamy dowody, że parkują postronne osoby na miejscach niedozwolonych i co dalej?
Słynni przeciwnicy parkowania, zwolennicy płatnego parkowania za płotem powinni jak mniemam ruszyć z inicjatywą, bo niby my nie mozemy (a podobno mamy w tym prywatny interes) a inni mogą. To jest własnie sprawiedliwość!

No i oczywiście Kto bierze za to kasę???? bo skoro wczesniej tak bylo (zarzuty były przecież jasne, że swoje miejsca w garażach wynajęlismy a parkujemy darmo na powietrzu). Cytuje słowa Pani Joli "Miała jedynie uświadomić mieszkańcom naszego bloku, w jaki sposób N I E K T Ó R Z Y posiadacze miejsc postojowych w garażach zarabiali na wynajmowaniu tych właśnie miejsc obcym osobom, a swoje samochody natomiast parkowali na wówczas nieogrodzonym parkingu."

Tak tez argumenty za szlabanem są zwyczajnie do kitu, bo czy szlaban jest czy go nie ma i tak nie spełania swojego zadania. Widać to na załaczonych zdjęciach. Tego równiez sąsiadka z lok 74. nie widzi? nie rozmumie?

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Piotr_56 Pią Lis 20, 2009 1:20 pm

Dyskusja z Paniami to jak orka na ugorze - nic nie dociera. Tym bardziej chciałbym podziękować Mieszkańcom, którzy nie udzielają się na forum, ale za to od czasu do czasu pojawiają się na poniedziałkowych spotkaniach za płotem i ze stoickim spokojem tłumaczą, wydawałoby się jasne dla wszystkich i oczywiste rzeczy.
Serdecznie Państwu dziękuję za tę mozolną pracę!

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Izabela_126 Pią Lis 20, 2009 2:10 pm

Panie Piotrze,
pewnie wolałby Pan, aby przyklasnąć i zgadzać się na wszystko. Rozumiem - tak jest prościej.
Czyli Pan też nie widzi, że ludzie parkują mimo iz jest szlaban?

Z tymi podziękowaniami to znów jakiś fortel - na czas zimy są przeniesione Smile Dawno widać nikt nic nie tłumaczył Smile

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Piotr_56 Pią Lis 20, 2009 2:59 pm

Przecież ja się nie zgadzam, nie klaszczę i nie zachwycam niemądrymi pomysłami Państwa grupy. Widzę, że 1-2 samochody parkują za szlabanem i jest to jeszcze jeden argument za jego utrzymaniem. Proszę sobie wyobrazić, że każdy mógłby wjechać za szlaban, dopiero mielibyśmy tam bałagan! To nie obcy (w sumie bezczelnie) stawiają tam samochody, ale osoby będące w posiadaniu pilota. Proszę więc przywołać sąsiadów do porządku lub zgłosić ten fakt administracji, zamiast biadolić w kółko, że szlaban jest niepotrzebny.


Ostatnio zmieniony przez Piotr_56 dnia Pią Lis 20, 2009 4:12 pm, w całości zmieniany 1 raz

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Izabela_126 Pią Lis 20, 2009 3:07 pm

Ja równiez się nie zachwycam niemądrymi pomysłami Pana grupy!
Napisałam, że wolałby Pan aby wszyscy bez szemrania poklaskiwali Wam i zgadzali się na rózne pomysły, bo tak byłoby Wam wygodniej!

Ci, którzy parkują za szlabanem są właśnie z Pana grupy! czyli ci którzy byli za zrobieniem ogrodzenia, płotem, szlabanem itd. To raczej Pan powinien ich przywołać do porzadku. Skoro chcieliście płatnego parkowania to bądźcie uczciwi i płaćcie za swoich gości!!!

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Piotr_56 Pią Lis 20, 2009 4:04 pm

Izabela_126 napisał:Ci, którzy parkują za szlabanem są właśnie z Pana grupy! czyli ci którzy byli za zrobieniem ogrodzenia, płotem, szlabanem itd. To raczej Pan powinien ich przywołać do porzadku.
Skoro chcieliście płatnego parkowania to bądźcie uczciwi i płaćcie za swoich gości!!!
Interesujący tok rozumowania... To może za szkodnika zrywającego ogłoszenia o wynajmie miejsc parkingowych i braku wpływów z tego powodu należy obciążyć wszystkich przeciwników płotu? Uważam, że to ten szkodnik powinien ponieść konsekwencje, a nie wszyscy przeciwnicy ogrodzenia. Niech się Pani opanuje i przestanie wypisywać bzdury! Ani ja, ani żaden mój gość nie stawia tam samochodu! (nawet nie mam pilota do tego szlabanu, za to obie Panie i owszem...). Jak Was boli, że ktoś tam parkuje, to się tym zajmijcie zamiast ciągle biadolić na forum i podawać ten fakt jako "argument" za likwidacją szlabanu.

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Izabela_126 Pią Lis 20, 2009 5:17 pm

Denerwują Pana argumenty za zlikwidowaniem szlabanu jak widzę. Very Happy Twisted Evil
Nie napisałam, że to Pan stawia tam swoje auto, lecz osoby które koniecznie chciały ogrodzenia parkingu!
Proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem tekstu!

Pan tylko poucza, żeby coś zrobić a dlaczego sam Pan nie zacznie działać???

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Izabela_126 Pią Lis 20, 2009 5:21 pm

I jeszcze jedna sprawa


Ostatnio zmieniony przez Izabela_126 dnia Pią Lis 20, 2009 5:27 pm, w całości zmieniany 2 razy

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Izabela_126 Pią Lis 20, 2009 5:25 pm

Piotr_56 napisał:Niech się Pani opanuje i przestanie wypisywać bzdury!

tak, ma Pan rację nie będę odpowiadać na Pana impertynencje

Izabela_126

Liczba postów : 166
Join date : 14/07/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Piotr_56 Pią Lis 20, 2009 5:31 pm

Izabela_126 napisał:Denerwują Pana argumenty za zlikwidowaniem szlabanu jak widzę. Very Happy Twisted Evil
Gdyby Pani miała jakieś argumenty, chętnie bym się z nimi zapoznał, ale zamiast tego wypisujecie jakieś bzdury i uważacie, że to są argumenty za likwidacją szlabanu:

-po co usytułowaliście tam miejsca dla inwalidów?
Wy, tzn. kto? Ja jestem za przeniesieniem tych miejsc na parking przed budynkiem, pisałem o tym wielokrotnie.

-w razie wypadku w garażu jest dodatkową przeszkodą w niesieniu pomocy
Wydaje mi się, że karetka nie pakuje się do zagrożonego garażu (o czym była też mowa na ostatnim zebraniu mieszkańców). Jest kilka wejść przez klatki schodowe, więc ratownicy dostaną się tam bez problemu, ale idąc tym tokiem rozumowania przeszkodą mogą być zamki w drzwiach i brama garażowa, więc należałoby je również zlikwidować, a dojazd byłby wtedy łatwiejszy.

-postawcie szlaban przed wjazdem na "O".Dlaczego tam parkujący nie mają takiego samego zabezpieczenia?
Tam akurat nie ma niezabezpieczonych miejsc parkingowych, więc w jakim celu miałby ktoś stawiać szlaban 2 metry przed bramą wjazdową?

Jako następny szalony pomysł na zebranie mieszkańców proponuję wykopanie fosy,zadaszenia patia!
Fosa nam się raczej nie przyda, ale pomysł z zadaszeniem patia (choć nie ma nic wspólnego ze szlabanem :-) jest godny zastanowienia. Takie zadaszenie stanowiłoby ochronę prywatności przed wścibskimi spojrzeniami podglądaczek zafirankowych, panie te nie byłyby też narażone na fe-widoki opalających się "nie zawsze ponętnych ciał" i "spotkania towarzyskie" na (jakby nie było) swoich balkonach.

Szkoda zdrowia i czasu, po prostu żenada...
Laughing

Piotr_56

Liczba postów : 246
Join date : 27/09/2009

Powrót do góry Go down

Po co nam ten szlaban? Empty Re: Po co nam ten szlaban?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach